UEFA Euro 2012

UEFA Euro 2012 na iPhone 2.2

Mistrzostwa Europy w Twoim iPhone!

Zalety

  • Dużo zdjęć
  • Przejrzysty interfejs i łatwa obsługa
  • Kalendarz rozgrywek i wyniki na żywo
  • Najnowsze wiadomości
  • Składy i dane dotyczące zawodników

Wady

  • Skróty meczów będą płatne

Dobry
7

UEFA Euro 2012 to oficjalna aplikacja Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat drużyn, grup, a także terminarze oraz podstawowe dane o krajach i miastach gospodarzy. Jeśli chcesz być na bieżąco z największą piłkarską imprezą Starego Kontynentu, pobierz UEFA Euro 2012 na iPhone!

UEFA Euro 2012 to przede wszystkim świetne źródło najnowszych informacji na temat wszystkich drużyn biorących udział w imprezie. Aplikacja zawiera dokładny kalendarz meczów z zegarem odliczającym czas do ich rozpoczęcia. Oczywiście w dniu mistrzostw aplikacja będzie na żywo podawała wyniki odbywających się gier.

Aplikacja UEFA Euro 2012 na iPhone
to jednak nie tylko źródło informacji na temat samych drużyn. Dobrze sprawdzi się jako informator turystyczny. Zawiera opis gospodarzy imprezy oraz miast w których odbędą się mecze. Jeśli więc interesuje Cie jak dostać się z dworca PKP do fanzony w Poznaniu to UEFA Euro 2012 podpowie jakimi autobusami można się tam dostać. Zawiera też mapy oraz bardziej szczegółowe informacje na temat kultury czy popularnych, narodowych dań.

UEFA Euro 2012 na iPhone to bardzo udana aplikacja, która powinna znaleźć się w każdym smartfonie piłkarskiego kibica. Serwuje nam najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek, drużyn oraz gospodarzy turnieju. Przyda się szczególnie tym, którzy nie będą mogli śledzić na żywo wszystkich meczów przed telewizorem lub na stadionach.

UEFA Euro 2012

Download

UEFA Euro 2012 na iPhone 2.2

Opinie użytkowników o UEFA Euro 2012